همزمان با فرا رسیدن هفتم مهر ماه روز ملی آتش نشانی و خدمات ایمنی، رژه خودروهای آتش نشانی در سیرجان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، رژه نمادین خودرویی تجهیزات و ماشین‌آلات یگان‌های امداد و نجات آتش‌نشانی سیرجان پیش از ظهر روز شنبه هفتم مهرماه جاری، با حضور یگان خودرویی آتش نشانی شهرداری سیرجان، هماشهر و منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد.

آتشپاد سوم مهدی فیروزآبادی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان ضمن تبریک فرارسیدن 7مهر روز آتش نشان، هدف از اجرای این مانور را نمایش تجهیزات، ماشین‌آلات و توانایی‌ نیروهای عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و آشنایی شهروندان با توان و تجهیزات آتش‌نشانی این شهر برشمرد و افزود: جان بر کفان میدان نبرد امروز به شکل دیگری دل به آتش می‌زنند و شهید می‌شوند؛ جانشان کف دستشان است و با حرفه خود وارد حادثه می‌شوند هم حواسشان به هم سنگریشان است و هم حواسشان به مال و جان مردم؛ شعله‌های سرکش و خشمگین و سوزان را فرو می‌نشانند با دنیایی از دلهره. همه روز و شبشان را با آتش، پنجه می‌افکنند تا هیچ خانواده ای، شبی را بی‌سرپناه به صبح نرساند.

رژه ناوگان خودروی این سازمان از محل ایستگاه مرکزی سه راه قریب آغاز شد و در مجموع 25 دستگاه خودرو به همراه 5 دستگاه موتور سیکلت در این رژه حضور داشتند.

خودروهای سازمان آتش‌نشانی در این رژه با عبور از بلوار سیدجمال، بلوار سردار جنگل، خیابان شریعتی، خیابان امام، خیابان مالک اشتر، بلوار سیدجمال، بلوار شهیدعباسپور و خیابان هجرت، به منظور افتتاح نمایشگاه تجهیزات آتش نشانی وارد فرهنگسرای سیرجان شدند.

 

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

Template Design:Dima Group