27 شهریور 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان، در پی بروز آتش سوزی در زیرزمین یک منزل مسکونی واقع در خیابان ابوریحان، کوچه روبروی مسجد امام حسین (ع)، ستاد فرماندهی آتش نشانی ساعت 07:43 صبح امروز آتش نشانان ایستگاه شماره یک را به سوی محل حادثه رهسپار کرد.

به گفته ایمان نادری فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ هنگام رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد مقداری لوازم و وسایل داخل زیرزمین منزل مسکونی دچار آتش سوزی شده و دود زیادی از این مکان خارج می گردید.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی ضمن انجام اقدامات ایمنی لازم از قبیل قطع جریان برق و گاز منزل با استفاده از لوله های آبرسانی و خاموش کننده های دستی مشغول مهار شعله های آتش شدند و همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با استفاده از فن تخلیه دود هوای داخل زیرزمین را تهویه نمودند.

این فرمانده آتش نشانی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید و مأموران آتش نشانی در زمانی مناسب این آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.

سایر نیروهای شرکت کننده در این عملیات: رضا اسلامی، محمد فیروزآبادی، جواد موسایی پور، احمدرضا ایران نژاد، ساسان شریفی، محمدرضا رجبی، حسین خواجه زاده، محمدرضا خداکرمپور و محمد طالبی نیا

گفتنی است؛ تعدادی از نیروهای شرکت کننده در این عملیات به صورت خارج از شیفت کاری و جهت همکاری و خدمت به شهروندان در محل حادثه حضور یافتند.

سایت های مرتبط

                                                          

تماس با آتش نشانی

ساختمان اداری : سیرجان - چهار راه قریب - ابتدای خیابان وحید
تلفن : ۴۲۲۰۶۰۵۰ ۰۳۴ 
کد پستی : ۷۸۱۵۶۳۳۳۳۶ فکس : ۴۲۳۳۸۶۰۱ ۰۳۴

Template Design:Dima Group