05 مهر 1400
BannerBannerBanner

مديرعامل سازمان فاوا شهرداري سيرجان ضمن اعلام اين خبر گفت : در راستاي تحقق شهر الکترونيک وشهروند الکترونيک سازمان فاوا ، با همکاري سازمان پارکهاوفضاي سبز اينترنت پرسرعت را در پارکهاي سيرجان راه اندازي کرد .به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، مهندس حسن شهبا با بیان این مطلب افزود: این طرح در راستای توسعه و ترویج فناوری در شهر و استفاده شهروندان به خصوص جوانان از تکنولوژی روزآمد در بوستان های سيرجان اجراشد.

 

مهندس حسن شهبا افزود: شهروندان عزيز سيرجاني از طريق امواج موجود وايرلس در پارک (مسافر – بوستان سعدي) مي توانند به شبکه جهاني اينترنت متصل شده و دسترسي به اطلاعات با سرعت مطلوب بپردازند.

شهبا در پاسخ به سئوالی مبنی بر چگونگی استفاده شهروندان از اینترنت در این پارک اظهار داشت: شهروندان با استفاده از لپ تاپ و موبایل های مجهز به مودم wifi می توانند به صورت بی سیم از خدمات اینترنتی موجود پارکها بهره مند شوند.

 


شهبا در آخر بيان داشت : شهرستان سيرجان با توجه به حجم کارهاي صورت گرفته در حوزه IT  يکي از شهرهاي سرآمد ايران است و تلاش خواهیم کرد که سایر پارکها و بوستان هاي سيرجان نیز به اینترنت پرسرعت تجهیز شوند . وي از حمايت هاي بي دريغ شهردار ومهندس اسمعيلي تشکر وقدرداني کرد.

 • رونمایی از طرح گذر فرهنگی گلیم سیرجان
  در چهارمین سالروز ثبت شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم از گذر فرهنگی گلیم سیرجان با حضور مدیران و مسئولین شهرستان سیرجان و استان و جمعی از علاقه مندان به فرهنگ و هنر رونمایی شد.به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که در خیابان گلیم برگزار شد همچنین دبیرخانه شهر جهانی گلیم افتتاح شد. شهباز حسن پور نماینده، مهندس عسکری سرپرست شهرداری، فرماندار ویژه سیرجان، رئیس و اعضای شورای شه
 • پروژه شهر نور افتتاح شد
    فاز اول پروژه شهر نور با حضور علی زینی وند استاندار کرمان افتتاح شد.
 • سرپرست شهرداری سیرجان و تنی چند از مدیران شهرداری از روند پیشرفت پرژه های در حال احداث شهرداری سیرجان بازدید کرد.
  به گزارش امور رسانه مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان امیر محمد عسکری امروز از فعالیت های عمرانی در حال انجام توسط معاون عمرانی شهرداری سیرجان بازدید و در جریان پیشروی روند این پروژها قرار گرفت. سرپرست شهرداری در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای شهرداری سیرجان ، بر سرعت بخشی و تکمیل باکیفیت پروژه‌های نیمه تمام تاکید نموده و اظهار
 • امیر محمد عسکری سرپرست شهرداری سیرجان شد
  در اولین جلسه علنی شورای شهر سیرجان در دوره ششم  سرپرست شهرداری سیرجان انتخاب گردید روز پنجشنبه در جریان جلسه علنی  و پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به انتخاب سرپرست و بررسی گزینه های  معرفی شده توسط اعضاء شورا نهایتا امیر عسکری از بین لیست پیشنهادی با هفت رای موافق ببه عنوان سرپرست شهرداری انتخاب و معر
 • آسفالت معابر به صورت گسترده در حال انجام است
  عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهر سیرجان به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان در حال انجام است. در این طرح عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.
 • نتایج جلسه داوری میدان قدس


امیر محمد عسکری

سرپرست شهرداری سیرجان 
  
    

سایت های مرتبط

                                                          

اطلاعات تماس

ساختمان مرکزی : سیرجان - میدان انقلاب 

تلفن : ۴۱۳۲۵۰۰۰ ۰۳۴  - ایمیل : info@Sirjan.ir

کد پستی : 7814757331  دورنگار : 42206659 034

مدیریت وپشتیبانی پرتال : 41325065 034

 

مدیریت ارتباطات (روابط عمومی)

سیرجان - خیابان دکتر شریعتی 

تلفن : 41325056 034

ایمیل :  Pr@Sirjan.ir

اینستاگرام : sirjan.municipality